Esenyurt Temizlik Şirketi

kurumsalSektörde birşeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamızda “nitelik ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur. Temizlik firmaları arasında en yüksek prestije sahip olmak, ülkemiz çapında kurumsal çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak, temizlik hizmetlerine her kişinin pratik olarak ulaşmasını sağlayarak her eve hizmet verebilmek, daha sonra da dünyanın dört bir yanında büyük çapta hizmet vererek sahasında standartları belirleyen otorite olmak firmamızın hedefleri arasındadır.

Eğer siz de kaliteli ve güvenilir bir temizlik firmasıyla çalışmak isterseniz müşterilerimiz arasında sizi de görmekten son derece memnuniyet duyarız.

VİZYONUMUZ: Elif Grup Temizlik çağın gereklerine uygun bir şekilde temizlik hizmeti sunmayı hedef edinmiştir. Yıllar içerisinde sektörün köklü firmaları arasında yerini almayı ve Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ: Siz değerli müşterilerimizin vaktinizi geçirdiğiniz ev, ofis, fabrika gibi ortamların temizliğini beklentilerinizin üzerinde gerçekleştirerek sizlere temiz ve ferah ortamlar sunmak misyonumuzun en önemli parçasıdır.

EtiketlerEv TemizliğiOfis TemizliğiDış Cephe Cam TemizliğiSite-Bina TemizliğiCam TemizliğiFabrika TemizliğiHastane TemizliğiOkul - Dersane TemizliğiAvm - Mağaza Temizliğiİnşaat Sonrası TemizlikOtopark Temizliği

© 2016 - 2019 Elif Grup Temizlik All Rights Reserved. Designed By Sordesign.com

logo